Svajonių būstas be rūpesčių?

Išsirinkę svajonių būstą daugelis net nesusimąsto, kiek rūpesčių teks patirti.. Kiek energijos, laiko ir pinigų teks investuoti, kol pirkimo, kreditavimo ir nekilojamojo turto įteisinimo procesai bus sutvarkyti. Pastarieji, patikėkite, – neišvengiami, kad galėtumėte mėgautis savais namais.

Kasdien dirbdamos skirtingose srityse, kurias apibendrintai galėtume pavadinti, statybų sektorius, pastebime klientus kamuojančias klasikines problemas. Dažnas pasiklysta preliminariosios būsto pirkimo-pardavimo sutarties sąlygose. Banko kredito sutartyse nurodyti reikalavimai atrodo lyg tamsus miškas. Apie statybų pridavimo dokumentus retam net girdėti yra tekę, kol nesusiduria su jų poreikiu. Reziumuoti galima būtų liaudies išmintimi: žiūri į knygą ir mato špygą….

Seminare NAUJAKURIAMS, advokatė dr. Dalia Averkienė, finansų guru, Simona Uscilaitė- Jančiulienė, ir statybų užbaigimo procedūrų ekspertė, Laura Stankūnė, dalinasi:

  • apie svarbų pasiruošimo pirkimo sandoriui procesą;

  • apie gresiančias finansavimo klaidas, neįsigilinus į būsto kredito sutarties sąlygas;

  • ko netikrina notarai ir ką palanku nutylėti statytojams/pardavėjams.

Įsigykite BILIETUS ir junkitės į seminarą birželio 6 d. 10 h (balandžio mėn. susidomėjimo sulaukęs seminaras kartojamas) arba žiūrėkite seminaro įrašą, jei negalite dalyvauti gyvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top