Statybos užbaigimas ir karantino metu

Malonu pasidžiaugti, kad teigiamų savo veiklos rezultatų pasiekiame ir šiuo karantino laikotarpiu.

Prisipažinsime, tam tikrų mūsų paslaugų specifika neįtakojama šių dienų izoliavimosi nuo visuomenės aktualijų: statybos užbaigimo ar nebaigtos statybos dokumentai tvirtinami el. būdu.

Jei tik mūsų klientai skiria laiko įprastai užsigulėjusiems dokumentams pakilnoti ir turi galimybę (o šiai dienai tokių galimybių apstu) pateikti mums reikiamus dokumentus elektroniniu būdu arba netgi pristatymo iki durų principu, mūsų darbai rūksta kaip iš (pastatyto namo) kamino!


Norime atkreipti dėmesį, kad (ne)baigtų statinių įteisinimas taip pat įmanomas: teikti prašymus dėl pripažintų tinkamais naudoti statinių Registrų centrui galima el.būdu (jei savininkas turi el.parašą) arba siųsti įprastu paštu.

Lietuvos paštas, kaip ir kitos per paskelbtą karantiną dirbančios institucijos (Savivaldybės, Statybos inspekcija, Registrų centras) tęsia savo veiklą.

Į Registrų centrą gali kreiptis tik pats savininkas arba notariškai įgaliotas asmuo, kai tuo tarpu statybos užbaigimo dokumentams tvarkyti pakanka paprasto rašytinio įgaliojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top