Statybų pridavimo trukmė

Kiek užtrunka statybų užbaigimo procedūros? Statybų pridavimo trukmė

Kiek užtrunka statybų pridavimas? Statybų užbaigimo procedūros – tai kelionė nuo pabaigtų statybų faktinio užfiksavimo (matavimų, dokumentų rengimo, derinimo, tvirtinimo) iki Registrų centro. Plačiau skaitykite čia.

LAUREKA praktikoje 2 savaitės- trumpiausias laikas, per kurį namas buvo priduotas, beveik 2 metai – itin išsitęsęs, problematiškas atvejis, kuris visgi baigėsi sėkmingai.

Apie statybų pridavimo terminus, dokumentų judėjimą per pagrindines institucijas kviečiame susipažinti VIDEO formatu.

Dar pridėsime, kaip mantrą mūsų klientams skirtą rekomendaciją, susijusią su laiku: nedelskite ir dokumentus tvarkykitės nenukeldami šių procesų į ateitį. Teisės aktai, būna, keičiasi ir įstatymai, rodos, pradedami taikyti atbuline data… Prireikia to, ko statant namą lyg ir nereikėjo.. Pvz. darbo projekto, kuris, girdime sakant, anksčiau nebūtinas būdavo; jau seniai užkastų inžinerinių tinklų nuotraukų, kurios privalo būti suderintos savivaldybėje; geologinių ir grunto tyrimų, apie kuriuos niekas neinformavo, nors nuo jų vertėjo startuoti…

Nuoširdžiai patariame, pasidomėkite prieš priimdami sprendimus kažką atidėti: tikrai išvengsite streso ir neplanuotų išlaidų, o kartais – ir baudų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top